KONST / Litografier / Färglitografi 13914155
nr 1391 4155
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, bladets mått: 61x43, yttermått inklusive ram: 76x57 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:46:42
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
7
2.200 kr